Güler Grup’tan yeni proje

Kuzey Mersin’de Güler Rezidans, Vadi Mersin, Loca, Çağdaşkent’te Bizimevler ve 34.Caddede güler Infınıty ve Güler Xtra projeleriyle adından çokça bahsettiren Güler Grup, yeni projesi Güler Trio ile de oldukça iddialı.
 
On bir dönüm arazi üzerinde 3 blok olarak inşa edilecek olan Güler Trio’nun temeli geçtiğimiz hafta atıldı.
Kente ve Akdeniz’e kuşbakışı bakan, nem oranı düşük, temiz ve serin iklimi olan, sağlam zemine sahip, bir lokasyonda yer alan Güler Trio’nun konumu, 3 ana arterin merkezinde yer almasından dolayı kent merkezine,  yaylaya ve sahile rahatlıkla ulaşım kolaylığı sağlıyor.
Üç blokta 3+1, 2+1 ve dublex dairelerin tasarlandığı Güler Trio, üç cephesi ve modern mimarisiyle de dikkat çekiyor. Trio projesi, zengin sosyal yaşam alanları, yüksek fonksiyonlu, şık cepheli estetik tasarımıyla ve üstün güvenlik donanımıyla da iddialı bir proje.
İnşaat sektöründe 30 yılını tamamlayan Güler Grup, müşteri memnuniyeti prensibiyle, inşaat temelinden anahtar teslimine kadar kaliteden ödün vermiyor. Yüzde yüz memnuniyet için kalifiye ekip, kaliteli ürün, kaliteli işçilik yanında inşa süresince kaliteyi düşürmemek adına, kalite kontrol ekibi de çalıştırıyor.
Projelerine, bir yaşam felsefesi katan ve bütüncül bir bakış açısıyla geleceği kurgulayan Güler Grup, Güler Trıo projesinde zaman, mekan ve değişim boyutlarıyla bir yaşam alanı oluşturuyor.
Bu yaşam alanında; değişime dahil eden, zamandan kazandıran ve mekanı yücelten Güler Trıo, hayatı kaçırmanıza izin vermeyerek, 3 boyutuyla da yaşama şansı sağlıyor. (Haber Merkezi)

http://www.guneygazetesi.com/1631--8203guler-gruptan-yeni-proje.htmlBize Ulaşın

 

MERSİN | İnönü Mh. 1401 Sk. Melekoğlu Apt. MERSİN
+90 324 328 5050     info@gulergrup.com
grc
İSTANBUL | Bağdat Cad.365/6 Şaşkın Bakkal Kadıköy/İstanbul
+90 216 358 1400