Planlanan Projeler

Güler Grup, 30 yıllık deneyimi ile inşaat, yapı malzemeleri ve medikal sektöründe güvenirliliğin simgesi olmuştur.
 
30 yıllık tecrübe birikimi, geniş proje üretim yelpazesi, her kademesinde tecrübeli ve uzmanlaşmış kadrosu ve değişen pazar koşullarına göre proses kabiliyetini sürekli geliştirebilme becerisiyle Güler Grup, fark yaratmaktadır.
 
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önemli kabul eden Güler Grup, önümüzdeki yıllarda  da sektörün önemli firmalarından biri olacaktır. Yapı marketten proje geliştirmeye ve satıştan pazarlamaya faaliyet gösterdiği her alanda sergilediği duruşu ve performansı artıracaktır.
 
İnşaat sektöründe uzman ve başarılı ekibiyle Güler Grup, Türkiye’nin Kentsel Dönüşüm sürecine de katkı sağlama misyonunu üstlenerek 2016 yılı itibariyle katma değer yaratan yatırım projelerini de geliştirmeye başlamıştır ve yeni yatırım projelerini kamuoyu ile paylaşmaya hazırlanmaktadır.
 
Hedef kitlesine yönelik hayata geçirdiği projeler, gayrimenkul sektöründe yer alan diğer firmalar için rol model olmaktadır. Bu ivme ile Mersin ve İstanbul’da yapılacak olan projeler, şirketin yenilikçi vizyonunu yansıtan projeler olacaktır. Söz konusu konut ve ofis projelerin  şehircilik alanında büyük bir değer yaratması beklenmektedir.
 
 Bize Ulaşın

 

MERSİN | İnönü Mh. 1401 Sk. Melekoğlu Apt. MERSİN
+90 324 328 5050     info@gulergrup.com
grc
İSTANBUL | Bağdat Cad.365/6 Şaşkın Bakkal Kadıköy/İstanbul
+90 216 358 1400