GRUP ŞİRKETLERİMİZ

 
BİLGİ YAPI MARKET

1985 yılında Ankara da kuruldu. Etriye / çiroz üretimi, yapı malzemeleri satışı İş dallarında faaliyet göstermektedir. Bilgi yapı bugün Mersin’de kaba ve ince inşaat malzemelerinin tamamını pazarlamaktadır. Hazır kolon-kiriş demirleri, etriye-çiroz, sehpa gibi inşaat yapımında kullanılan özel ürünler ise Bilgi Yapı tesislerinde üretilmektedir.
Yapı market sektörünün öncülerinden olan Bilgi Yapı Market,
Güvenli tonaj,
Geniş ürün çeşidi
Zamanında ve eksiksiz teslimat,
Kaliteli marka yatırımı ve
Müşteri odaklı satış organizasyonu ile bölgesinde güvenilir, itibari değeri yüksek firma olarak anılmaktadır.

www.bilgiyapimarket.com


SİTE İNŞAAT
Site İnşaat; ticaret ve inşaat hayatına 1985 yılında Ankara’da başladı. 1987 yılına kadar Ankara’da sürdürdüğü faaliyetlerini 1987′de Mersin’e taşıdı.
O dönemde hızlı ve kontrolsüz bir büyüme içerisinde olan Mersin’in alt yapı sorunlarına yönelik projelere başlayan Site İnşaat, kentin hızla değişen beklentilerine uygun çözümleri hayata geçirmeyi hedefledi. Artan nüfusun ihtiyaçlarına ve çarpık yapılaşma sorununa yönelik alternatif yaşam merkezleri üretme vizyonuyla, sadece toplu konut üretimi değil, gündelik hayatı destekleyecek alt ve üst yapı çalışmaları, dere ıslahı, sosyal alan ve çarşı inşaatları gerçekleştirdi. Bu alternatif yaşam alanlarının ekonomik hareketliliğini destekleyecek ticaret ve rekreasyon alanları inşa etti ve anahtar teslimi devretti. Site İnşaat kentin yaşamsal ve sosyal gelişimine katkı sağlayan bir çok projeye sponsor olarak veya projelerde aktif yer alarak, sosyal sorumluluk görevini yerine getirdi.
Kent merkezi ve sahil şeridinde orta ve büyük ölçekli birçok konut projesi gerçekleştiren Site İnşaat, “Değişimin Öncüsüyüz” sloganıyla gittiği her bölgeye değer katarak bölgesel dönüşümü başlatmış, Mersin İnşaat sektöründe yapı kalitesini artırmanın yanında, mutlaka bir yeniliğe de imza atmıştır. Ayrıca Mersin konut sektöründe fonksiyonu estetik ile buluşturarak  kaliteli konut rekabetini başlatan Site İnşaat, üretimin her aşamasında güvenli ve çevreye duyarlı en yüksek teknolojiyi kullanma ilkesiyle yepyeni projelere imzasını atarak büyümeye devam etmektedir.
 


 


ANADOLU YAPI

Dünya'nın en önemli markalarından olan FİLLİ BOYA ‘nın Mersin’de faaliyet gösteren tek ANA DAĞITIM YETKİLİ’sidir. 70 bayisi bulunan Anadolu Yapı; Boya, ısı ve su Yalıtım Sistemlerinin toptan satışını yapmaktadır.  Fark Yaratan Hizmet Seçenekleri: Kişiye özel renk üretimleri, Filli Boya etkin çözümleri, Doğru renk ölçümleri, Ürün zenginliği ve bulunabilirliği, Geniş bayii ağı ile hizmet vermektedir.

www.anadoluyapi.com.tr 


FİBERTON PREKAST

Fiberton Prekast, GRC üreticisidir. Türkiye’de bu alanda üretim yapan sayılı firmalardan birisi olan Fiberton, klasik ve modern mimari  tarzların tasarımcısı, planlayıcısı, üreticisi ve uygulayıcısıdır. Mersin’de 14.000 m2 alana kurulu fabrikası bulunan Fiberton, İstanbul’a konumlandırılmış merkez ofisinde, satış, ihracat, tasarım, montaj gibi konularda hizmet vermektedir. Fiberton, TSE standartlarında üretim yapmakta olup, tüm dünyada Cam Elyaf Takviyeli Beton Üreticileri Birliği olan GRC üyesidir. ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi  ve CE markalama belgelerine sahiptir.

www.fiberton.com.tr 


PMS MEDİKAL

Grubun İnşaat sektörü dışında faaliyet gösteren tek firma ise PMS’dir. PMS, Medikal ve Tıp Teknolojileri olmak üzere iki ayrı alanda faaliyet göstermektedir. PMS, sterilizasyon malzemeleri ve cihazları üreten uluslararası bir firmadır. 1997’den bu yana hastaneler ve tıbbi cihaz üreticileri için geniş ürün yelpazesi ile verimli, güvenilir ve esnek çözümler sağlamaktadır.

Beş kıtada 74’den fazla ülkede faaliyet gösteren PMS; Türkiye’deki üretim tesisleri, Almanya’daki satış ofisi, stratejik ve küresel iş birlikleriyle daha rekabetçi ve inovatif bir yaklaşım sayesinde güvenilir bir iş ortağıdır.

Ulusal ve uluslar arası alanda birçok ödüle layık görülen PMS, 2016 yılı içerisinde, PMS Amerika’nın Chicago kentinde İllinois Medikal Bölgesinde bulunan yeni fabrikasını faaliyete geçirmeyi planlamaktadır.

http://pmsmedikal.com

 

 


İŞTİRAK FİRMALARIMIZ

NEHİR BETON
Grubumuz, 2011 yılında kurulan Nehir Beton Anonim Şirketi’ne katılarak, hazır beton üretimine de başlamıştır.

http://nehirbeton.com.tr
 

PROFİL LİMİTED
Profil Limited Şirketi ile yaptığımız katılımla grubumuz, lojistik sektörüne de adım atmıştır. 

 

 

 

 

MERSİN | İnönü Mh. 1401 Sk. Melekoğlu Apt. MERSİN
+90 324 328 5050     info@gulergrup.com
grc
İSTANBUL | Bağdat Cad.365/6 Şaşkın Bakkal Kadıköy/İstanbul
+90 216 358 1400