TÜRKONFED, "Türkiye'nin En Başarılı KOBİ'leri Listesi"ne PMS Medikali aldı. PMS, Etkin Girişimci Ödüllüne layık görüldü.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından oluşturulan "Türkiye'nin En Başarılı KOBİ'leri Listesi"nde Mersin'den de 2 firma yer aldı.
2008 yılını "KOBİ Yılı" olarak ilan eden TÜRKONFED, uluslararası sivil toplum kuruluşu olaraköne çıkan Endeavor ile ortaklaşa düzenlediği 'Etkin Girişimci Ödülleri'nin sahipleri açıklandı.Toplam 24 firmaya verilen başarı ödüllerinin 2'si Mersin'e verildi. Buna göre; Yürek Metal Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Yürekli ile PMS Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Güler, 'Başarılı Kobi Ödülü'ne layık görüldü. Yürekli ve Güler, ödüllerini hafta içerisinde İzmir'de düzenlenen toplantıda aldı. Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan, Mersin'in yüz akı olan firmaların başarılarının kendilerini gururlandırdığını  ifade ederek, söz konusu firmaların her yıl aldıkları yeni ödüllerle de adını Mersin ve Türkiye'ye duyurduğunu ifade etti. Doğan, "Bu yıl da 2 genç girişimcimiz yaptıkları başarılı çalışmalarıyla Türk iş dünyasının ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarının dikkatini çekmeyi başardı. Genç arkadaşlarımızın başarılarının devam edeceğine ve aralarına yenilerinin de katılacağına inanıyorum" dedi.
 Bize Ulaşın

 

MERSİN | İnönü Mh. 1401 Sk. Melekoğlu Apt. MERSİN
+90 324 328 5050     info@gulergrup.com
grc
İSTANBUL | Bağdat Cad.365/6 Şaşkın Bakkal Kadıköy/İstanbul
+90 216 358 1400